Vystúpenia

1.8.2020
Sobota
Koncert
VUUR, Rolničky a ďalší
Trnava,
areál mestského amfiteátra
 
1.8.2020
Sobota
FestDobré Rybníky Kemping Rybníky
Opatovce,
okres Trenčín
 
11.7.2020
Sobota
Pramene Obecný amfiteáter
Sklené Teplice
 
20.6.2020
Sobota
Folkové Chvojení Vysoké Chvojno, ČR  
7.3.2020
Sobota
18:00
Koncert
Mince vo fontáne
a Rolničky
Klub Pianko
Liptovský Mikuláš
26.1.2020
Nedeľa
18:00
Spievanie
Za pecou
Lesná škola Horský park, Lesná 1 Bratislava
Vstupné bobrovoľné
15.12.2019
Nedeľa
15:00
Folkový úrad Obecný úrad Báhoň
13.12.2019
Piatok
20:00
Záver sezóny orientačného behu Žúr s pezinskými orientačnými bežcami  
7.12.2019
Piatok
15:00
Ivanský vianočný trh námestie sv. Rozálie, Ivanka pri Dunaji
20.11.2019
Streda
19:00
Antivýchovný večerníček Intrák v Dúbravke  
30.8.2019
Piatok
20:00
44. Mohelnický dostavník Autocamping  Mohelnice  
30.8.2019
Piatok
20:00
44. Mohelnický dostavník Autocamping  Mohelnice  
24.8.2019
Sobota
20:00
Slovenský folk
v Trnave
Trnavský amfiteáter
24.8.2019
Sobota
16:00
BielFest Kaštieľ
Veľký Biel
13.7.2019
Sobota
18:20
Pramene Sklené Teplice
28.6.2019
Piatok
19:00
Folkfórum Live Koncertné štúdio Slovenského Rozhlasu, Mýtna 1, Bratislava – vstup voľný

Rádio DEVÍN

 

22.6.2019
Sobota
19:00
Festival
„Muzika Příbram“
Nový Rybník
Příbram
14.4.2019
Nedeľa
18:00
Pesničkári slovenskí
po 20 rokoch
Bratislava
V-klub, nám. SNP
24.3.2019
Nedeľa
18:00
Lukostrelecký koncert Ivanka pri Dunaji
Osvetová Beseda
20.1.2019
Nedeľa
18:00
V. Spievanie Za pecou   Bratislava
Lesná škola – Horský park, Lesná ul. 1
16.12.2018
Nedeľa
15:00
Folkový úrad   Báhoň  
14.12.2018
Piatok
20:00
Záver sezóny orientačného behu   Pezinok, klubovňa oddielu OB Sokol Pezinok  
29.9.2018
Sobota
  Lednické Rovne
18.8.2018
Sobota
16:00
Kultúrne leto Nový Smokovec
14.7.2018
Sobota
21:10
Pramene Sklené Teplice

 

9.6.2018
Sobota
17:00
Folkaliště Kaliště (ČR)
26.5.2018
Sobota
20:30
Skautské Dni Bratislava, Kačín  
19.5.2018
Piatok
19:00
Antivýchovný koncert Stredoškolský intrák na Saratovskej 26  
9.3.2018
Piatok
19:00
Folkfórum Live Komorné štúdio SRo (Pyramída),
stanica Devín
 
28.1.2018
Nedeľa
18:00
Spievanie Za pecou
VUUR+Rolničky
Horský park, Bratislava  
17.12.2017
Nedeľa
15:00
Folkový úrad
Jasoň+Rolničky
Obecný úrad
Báhoň
 

 

14.10.2017
Sobota
15:00
Folkomotíva Dopravné múzeum,
Bratislava, Šancová ul. 1
 
7.10.2017
Sobota
15:00
Jablkofest Modra, kaštieľ
15.7.2017
Sobota
20:15
Pramene Sklené Teplice
 17.6.2017
Sobota
Folkové Chvojení Vysoké Chvojno (ČR)  
 30.4.2017
Nedeľa
18:30
Ivanská Májovica Ivanka pri Dunaji, nám. Sv. Rozálie  
 22.1.2017
Nedeľa
18:00
 Spievanie
Za pecou
Horský park, Bratislava  
 11.1.2017
Piatok
STU         Privátne                   hranie  
 9.12.2016
Piatok
 Záver sezóny orientačných bežcov Privátne hranie pre klub OB Sokol Pezinok
20.11.2016
Nedeľa
15:00
Folkový úrad Báhoň
Obecný úrad
19.11.2016 Sobota
16:30
Slatiňanský Vrabčák Slatiňany (ČR)
27.8.2016 Sobota
21:15
Lodenica – komorná scéna Piešťany, autocamping Lodenica

 

13.8.2016 Sobota Kremnická Bašta Kremnica
16.7.2016 Sobota Pramene Sklené Teplice

 

26.6.2016
Nedeľa
19:00
Ivanské hody Ivanka pri Dunaji, Nám. Sv. Rozálie

 

21.5.2016 Sobota
17:00
Folkový festival
SPLNOVRAT
Lozorno, Abeland  
30.4.2016 Sobota
19:00
Ivanská Májovica Ivanka pri Dunaji, nám. Sv. Rozálie